Главная > Адвокат, юрист > Доступ до правосуддя: депутати ухвалили закон для людей із інвалідністю

Доступ до правосуддя: депутати ухвалили закон для людей із інвалідністю

Доступ до правосуддя: депутати ухвалили закон для людей із інвалідністю

За законопроект віддали свої голоси 228 депутатів.

86b7a8ec37c121fd27de9dbb27771fd8 - Доступ до правосуддя: депутати ухвалили закон для людей із інвалідністю

У вівторок, 4 грудня депутати Верховної Ради України прийняли законопроект № 6211 «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про судовий збір» щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів», розробником якого є Міністерство юстиції України.

За цей законопроект віддали свої голоси 228 нардепів.

Законом передбачено, що відтепер кошти судового збору будуть спрямовуватись також на забезпечення архітектурної доступності приміщень судів, доступності інформації, що розміщується в суді, для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Необхідність прийняття цього закону була передбачена пунктом 28 Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року як одна зі складових забезпечення відповідно до європейських стандартів доступу до правосуддя дітей, осіб з інвалідністю, повнолітніх недієздатних осіб та осіб з обмеженою дієздатністю.

b169837610c5f85c92d81feba6ee941b - Доступ до правосуддя: депутати ухвалили закон для людей із інвалідністю

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що комітет ВР з питань правової політики і правосуддя рекомендував прийняти законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.

Смотрите также

b0cc15a1477b9612014ba9aababa8ee3 110x75 - Чи наявність повноважень виключає кримінальну відповідальність за ст.364 КК України?

Чи наявність повноважень виключає кримінальну відповідальність за ст.364 КК України?

Чи наявність повноважень виключає кримінальну відповідальність за ст.364 КК України? Дискреційні повноваження службової особи як …

Добавить комментарий