Home > Адвокат, юрист > Порошенко схвалив створення Єдиного реєстру ветеранів війни

Порошенко схвалив створення Єдиного реєстру ветеранів війни

Порошенко схвалив створення Єдиного реєстру ветеранів війни

Відповідний закон Президент підписав 26 лютого.

fc549e3d6bb167cc7c4128698021ebdc - Порошенко схвалив створення Єдиного реєстру ветеранів війни

Глава держави підписав законопроект №9508 «Про внесення змін до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» про Єдиний державний реєстр ветеранів війни».

Згідно із законом, це буде єдина державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збору, реєстрації, накопичення, зберігання, захисту та знеособлення інформації про ветеранів війни, осіб з особливими заслугами перед Батьківщиною та постраждалих учасників Революції гідності, членів сімей таких осіб.

Закон зазначає, що реєстр створюється задля забезпечення обліку осіб, перерахованих вище, реалізації пільг та інших соціальних гарантій для цих громадян, адміністрування їхніх потреб, координації діяльності органів виконавчої влади та у випадках, передбачених законом, органів місцевого самоврядування, з питань соціального захисту ветеранів та їхніх сімей.

Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування зобов’язані безкоштовно надавати інформацію, необхідну для формування та реалізації реєстру.

Відповідальним за забезпечення формування та ведення реєстру є Міністерство у справах ветеранів, яке є і його розпорядником. Разом з тим Кабінет міністрів визначатиме порядок створення, ведення, доступу до відомостей реєстру та їх використання.

Закон набере чинності за день після його публікації.

Як зазначалося раніше, Верховна Рада схвалила участь іноземних військових у навчаннях в Україні.

Також «Судово-юридична газета» писала про те, що Президент підписав закон, що забороняє росіянам бути спостерігачами на виборах.

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.

Check Also

1c2021337a0f21b1a656b157a55d5919 - Обжалование штрафов Гоструда: блиц-обзор судебной практики

Обжалование штрафов Гоструда: блиц-обзор судебной практики

Обжалование штрафов Гоструда: блиц-обзор судебной практики Источник ЛІГА:ЗАКОН Актуальные вопросы, рассмотренными судами в спорах отностельно …

Добавить комментарий