Главная > Адвокат, юрист > Посилили соцзахист ветеранів війни: Рада прийняла закон

Посилили соцзахист ветеранів війни: Рада прийняла закон

Посилили соцзахист ветеранів війни: Рада прийняла закон

Проект Закону зареєстровано за №8519.

5277a6a0419dfdd393134d0ed456403b - Посилили соцзахист ветеранів війни: Рада прийняла закон

У четвер, 6 грудня, Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті», повідомляється на сайті парламенту.

Законом надано статус учасника бойових дій особам, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі:

  • Української повстанської армії;
  • Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) «Поліська Січ»;
  • Української народної революційної армії (УНРА);
  • Збройних підрозділів Організації українських націоналістів.

Відповідно до Закону України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті» вони визнані борцями за незалежність України у XX столітті.

Порядок надання статусу учасника бойових дій вказаним особам встановлюється Кабінетом міністрів України. Відповідні зміни внесено до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пункт 16 якого викладено у новій редакції.

Проект Закону зареєстровано за №8519.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що український парламент підтримав Закон №8450 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», за це рішення проголосували 236 депутатів. Закон спрямований на гармонізацію законодавства України із законами ЄС.

Крім того, 4 грудня депутати Верховної Ради України прийняли законопроект №6211 «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про судовий збір» щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів», розробником якого є Міністерство юстиції України. За цей законопроект віддали свої голоси 228 нардепів.

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.
Предыдущий Перевод судей ВСУ рассмотрят повторно
Следующее Средства с растаможки «евроблях» будут направлять на пенсии

Смотрите также

cd7fab6165b2122d65303c35a38aa7f6 - Парламент продовжив призупинення банкрутства державних вугільних підприємств

Парламент продовжив призупинення банкрутства державних вугільних підприємств

Парламент продовжив призупинення банкрутства державних вугільних підприємств За законопроект проголосували 230 народних депутатів

Добавить комментарий