Главная > Адвокат, юрист > Рада розгляне проект Кодексу України з процедур банкрутства

Рада розгляне проект Кодексу України з процедур банкрутства

Під час підготовки проекту до другого читання до документа надійшло понад 1300 поправок.

f211349a683820464bcf51d6a874e2ef - Рада розгляне проект Кодексу України з процедур банкрутства

На ранковому пленарному засіданні Верховної Ради України 17 жовтня 2018 року розглядають проект Кодексу України з процедур банкрутства №8060. Про це повідомляє прес-служба Ради.

За повідомлення голови Комітету з питань економічної політики Андрія Іванчука, під час підготовки проекту до другого читання до документа надійшло понад 1300 поправок, 60% з яких враховано повністю або частково, 40% — відхилено.

Парламентарі приступили до розгляду правок до проект Кодексу України з процедур банкрутства.

Крім того, Рада розгляне прийняття угод з Туреччиною, а також Великобританією і Північною Ірландією про уникнення подвійного оподаткування. Також у планах — ратифікація Меморандуму з Австрією про взаємний доступ на ринки праці членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ.

У першому читанні розглянули проекти змін до Закону України «Про вищу освіту» та до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності суддів.

Детальніше з порядком денним можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ухвалення Верховною Радою Кодексу про процедури банкрутства стане тільки початком шляху по формуванню окремого процесуального законодавства в цій сфері. Таке переконання висловив один з авторів Кодексу, народний депутат, член Комітету ВР з питань правової політики і правосуддя Руслан Сидорович.

Источник: sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГИ АДВОКАТА

Смотрите также

17b8098e58d83f78b73cec1ddc37d953 - Як у Європі обмежують продаж алкоголю

Як у Європі обмежують продаж алкоголю

Источник фото Віднедавна київським супермаркетам заборонено продавати будь-який алкоголь з 23:00 до 10:00. Ця заборона не …

Добавить комментарий