Home > Адвокат, юрист > Рада ухвалила Стратегію екологічної держполітики до 2030 року

Рада ухвалила Стратегію екологічної держполітики до 2030 року

Рада ухвалила Стратегію екологічної держполітики до 2030 року

Документ у другому читанні підтримав 241 депутат.

41a46e279e7ca41624da9c109d664323 - Рада ухвалила Стратегію екологічної держполітики до 2030 року

Верховна Рада України ухвалила законопроект №8328 про основні принципи державної екологічної політики України на період до 2030 року.

Законом передбачений перегляд основних стратегічних завдань екологічної політики, заснованих перш за все на виявлених причинах екологічних проблем України і фінансової незалежності держави до їх рішення.

«Сформовано бачення стану довкілля, якого Україна має досягнути в 2030 році. Спираючись на висновки досяжності цілей та завдань чинної Стратегії, включаючи фінансову спроможність, запропоновано подовжити термін дії Стратегії до 2030 року. Формулювання цілей та стратегічних завдань відбувалося таким чином, щоб вони були спрямовані на ліквідацію причин негативних явищ, а не їх наслідків», — вказано в пояснювальній записці.

Зараз цілі стратегії включають:

  • Формування в суспільстві екологічних цінностей та принципів стійкого споживання і виробництва, в яку входить 5 стратегічних завдань.
  • Забезпечення стійкого розвитку природно-ресурсного потенціалу України, в яку входить 16 стратегічних завдань.
  • Забезпечення інтеграції екологічної політики в процес прийняття рішень із соціально-економічного розвитку України, в яку входить 7 стратегічних завдань.
  • Зниження екологічних ризиків для екосистем і здоров’я населення до соціально прийнятного рівня, в яку входить 11 стратегічних завдань.
  • Удосконалення і розвиток державної системи природоохоронного управління, в яку входить 12 стратегічних завдань

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що Рада прийняла за основу закон про правовий режим на тимчасово окупованих територіях.

До того ж ми повідомляли, що Верховна Рада внесла зміни в закон про бюджет-2019.

Також ми писали, що Рада ухвалила закон про трансплантацію.

Крім цього, Верховна Рада перевірить інформацію про розкрадання в Укроборонпромі.

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.

Check Also

1c2021337a0f21b1a656b157a55d5919 - Обжалование штрафов Гоструда: блиц-обзор судебной практики

Обжалование штрафов Гоструда: блиц-обзор судебной практики

Обжалование штрафов Гоструда: блиц-обзор судебной практики Источник ЛІГА:ЗАКОН Актуальные вопросы, рассмотренными судами в спорах отностельно …

Добавить комментарий