Главная > Адвокат, юрист > Рекорд: батька-боржника з Печерська змусили сплатити 800 тисяч гривень аліментів

Рекорд: батька-боржника з Печерська змусили сплатити 800 тисяч гривень аліментів

6ad00106e8b7c74b47fa6edba643735a - Рекорд: батька-боржника з Печерська змусили сплатити 800 тисяч гривень аліментів
Источник фото

Столичне управління юстиції озвучило найбільші суми боргів по аліментах, які зараз знаходяться у відділах виконавчої служби. Рекордсмен Печерський район – понад 906 тис. грн. — повідомляє Сьогодні

В інших районах суми боргів розподілилися наступним чином: Шевченківський – більш 731 тис. грн, Деснянський – 412 тис. грн, Оболонський – понад 236 тис. грн, Дарницький більш 349 тис. грн, Святошинський – понад 255 тис. грн.

За словами начальника столичного управління юстиції Станіслава Куценка, одна з найбільших сум боргів по аліментах перебувала на виконанні у державних виконавців Печерського району, і вони змусили "батька" виплатити гроші дитині.

"Батько не платив аліменти з 2015 року — майже 800 тисяч гривень, але на днях перевів на рахунок дитини всю заборговану суму. Природно, що це він зробив після втручання працівників ДВС (державної виконавчої служби), в рамках дії закону, який вступив в силу в серпні цього року. Завдяки документу, що вступив в силу, тепер діти отримують кошти від батьків, які не платили аліменти роками", — розповів "Сегодня" Станіслав Куценко.

Він додає, що в рамках дії закону Дарницький відділ державної виконавчої служби змусив батька виплатити одним платежем 205 тисяч гривень 16-річному хлопчикові Дімі, який десять років не отримував коштів від свого тата на розвиток і дозвілля.

Нагадаємо, в серпні цього року вступив в дію новий закон спрямований на захист прав дітей. Завдяки йому столичне управління юстиції вже примусили сплатити понад 200 мільйонів гривень аліментів по майже 27 тисячах проваджень цього року.

Як відомо, в Україні зросли розміри аліментів. Сума виплат на дитину збільшена до прожиткового мінімуму.

Источник: protokol.com.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГИ АДВОКАТА

Смотрите также

05f105b75b5f4110ad413186a546e85d - Является ли нарушением права на защиту неознакомление подозреваемого с копией устного ходатайства прокурора?

Является ли нарушением права на защиту неознакомление подозреваемого с копией устного ходатайства прокурора?

Ув’язнення непокірного Суддя Обухівського районного суду Київської області Тетяна Проць улітку 2016 року розглядала провадження …

Добавить комментарий