Главная > Адвокат, юрист > Розкрадання в ЗСУ: парламент прийняв важливе рішення

Розкрадання в ЗСУ: парламент прийняв важливе рішення

Розкрадання в ЗСУ: парламент прийняв важливе рішення

Рішення підтримало 233 нардепів.

51f04fa363cd4b20246eeee8d01e5e4d - Розкрадання в ЗСУ: парламент прийняв важливе рішення

Народні депутати розглянули проект Постанови про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки №9370, передає прес-служба Ради.

Постанову з пропозиціями щодо внесення змін до проекту, які озвучив секретар Комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник, було прийнято 233 голосами.

Прийнято Постанову «Про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки».

Верховна Рада України взяла до відома попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 1991 по 2017 роки.

Постановою з метою подальшого розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 1991 по 2017 роки продовжено роботу Тимчасової слідчої комісії на шість місяців з дня прийняття цієї Постанови відповідно до завдань, передбачених Постановою Верховної Ради України від 7 червня 2018 року №2455-VIII.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Верховна Рада припинила дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією з 1 квітня 2019 року.

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.
Предыдущий Какие «редакционные» уточнения в налоговых изменениях-2019 предложили принять Раде
Следующее Катастрофа МН17: Рада продлила мандат международной миссии защиты расследования

Смотрите также

73c5d6ce7d18fbdf57ed301cbd52b1a8 - Теперь проектировать порог или лестницу при входе в жилые дома не обязательно

Теперь проектировать порог или лестницу при входе в жилые дома не обязательно

Теперь проектировать порог или лестницу при входе в жилые дома не обязательно Источник ЛІГА:ЗАКОН Действует …

Добавить комментарий