Главная > Адвокат, юрист > Закон про мову: майже всі фракції підтримали документ

Закон про мову: майже всі фракції підтримали документ

Закон про мову: майже всі фракції підтримали документ

Питання закону про мову розглядала погоджувальна рада ВРУ.

5e0d994d3298fa0afd86c0f6596c4f03 - Закон про мову: майже всі фракції підтримали документ

Погоджувальна рада ВРУ підтримала розгляд у парламенті законопроекту №5670-д (проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної). Про це повідомляє Telegram-канал PolitEyes.Рада.

У повідомленні зазначається, що це рішення підтримали майже всі групи та фракції. Проти розгляду цього законопроекту виступили тільки депутати з Опоблоку.

«Біснуються якраз ті, хто протягом століть знищував українську ідентичність, хто протягом століть валуєвськими указами русифікував Україну і Київ і всю нашу державу протягом Радянського Союзу, і тому тепер у вас така велика ненависть і злість. Я хочу повідомити, що так само, як були прийняті декомунізація, закони про освіту, про квоти, про церкву, коли ви біснувалися, так само буде прийнято і закон про українську мову. Це обов’язок українського парламенту. І ні ваше біснування, ні ваша ненависть не зупинять ані мене, ані український парламент», — заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій на засіданні погоджувальної ради.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, законопроект №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у жовтні 2018 року він був прийнятий у першому читанні. Документ передбачає створення Національної комісії зі стандартів державної мови та запровадження посади уповноваженого із захисту державної мови.

Також ми повідомляли, що в Раді зареєстровано законопроект, який передбачає покарання для нардепів за прогули. Проект закону про внесення змін до КУпАП передбачає покарання для депутатів у вигляді громадських робіт.

Окрім того, Верховна Рада схвалила законопроект про внесення змін до Конституції України про незворотність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.

Смотрите также

b0cc15a1477b9612014ba9aababa8ee3 110x75 - Чи наявність повноважень виключає кримінальну відповідальність за ст.364 КК України?

Чи наявність повноважень виключає кримінальну відповідальність за ст.364 КК України?

Чи наявність повноважень виключає кримінальну відповідальність за ст.364 КК України? Дискреційні повноваження службової особи як …

Добавить комментарий