Home > Публикации > Розгляд корпоративних спорів: КГС ВС узагальнив судову практику за 2018 рік

Розгляд корпоративних спорів: КГС ВС узагальнив судову практику за 2018 рік

Розгляд корпоративних спорів: КГС ВС узагальнив судову практику за 2018 рік

Судова палата КГС ВС підготувала огляд за результатами вивчення практики господарських судів.

8d6bfeef245ee3c32b3057c853c50398 - Розгляд корпоративних спорів: КГС ВС узагальнив судову практику за 2018 рік

Прес-служба Верховного Суду опублікувала огляд за результатами вивчення судової практики розгляду господарськими судами справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів за період з 1 січня по 30 листопада 2018 року.

Огляд підготувала Судова палата для розгляду справ щодо корпоративних спорів та цінних паперів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

З оглядом можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що КГС ВС підготував систематизований огляд практики суду у справах, пов’язаних з банківським законодавством. Матеріал оприлюднила суддя Верховного Суду Ганна Вронська.

Також ми повідомляли, що Касаційний господарський суд у своїй постанові пояснив, що не може бути підставою для відмови у виплаті дивідендів. Суд розглянув справу акціонера ПАТ.

Ще раніше КГС ВС висловився щодо представництва прокурором інтересів держави в особі державного концерну оборонно-промислового комплексу. Верховний Суд вирішив, що, відкриваючи провадження в інтересах держконцерну, прокурор тим самим діяв в інтересах держави.

Окрім того, Судова палата з земельних відносин і права власності КГС ВС відзвітувала за 2018 рік. Судова палата представила результати своєї роботи минулого року.

Источник sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

Мы проконсультируем Вас, поможем организовать бизнес, выбрать систему налогообложения, а в случае необходимости – сопроводим процесс организации Вашего бизнеса по юридическим, бухгалтерским, налоговым, а также финансовым вопросам. И поверьте, Ваши деньги непременно вернутся к Вам.

Check Also

0b52604b9cb3d33b0f72322283687cbd - Булінг: правове регулювання та судова практика

Булінг: правове регулювання та судова практика

Булінг: правове регулювання та судова практика Порівняно нещодавно в українському законодавстві розпочалося правове регулювання такого …

Добавить комментарий