Главная > Публикации > Зовнішня комісія ДБР розгляне звернення Романа Труби щодо переможців конкурсу

Зовнішня комісія ДБР розгляне звернення Романа Труби щодо переможців конкурсу

Зовнішня комісія ДБР розгляне питання щодо призначення керівників теруправлінь за участі керівництва Державного бюро розслідувань.

aae91960a62d5cd16d19986c0c664943 - Зовнішня комісія ДБР розгляне звернення Романа Труби щодо переможців конкурсу

14 листопада відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу до Державного бюро розслідувань на зайняття посад (т. зв. зовнішня конкурсна комісія). У порядку денному, серед іншого, розгляд звернення директора Державного бюро розслідувань Романа Труби від 02.11.2018 №01-3890 щодо оголошення повторного конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань. Запрошені: керівництво Державного бюро розслідувань, переможці конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань.

Крім того, комісія розгляне питання допуску кандидатів до участі в конкурсі на 44 (сорок чотири) вакантні посади керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, конкурс на які оголошено рішенням конкурсної комісії 18 липня 2018 р.

Нагадаємо, що 8 листопада у приміщенні Державного бюро розслідувань провели дослідження на поліграфі для усіх 27 переможців конкурсу.

«Усі вони звернулись до нас із заявами, в яких просили провести для них повторне психофізіологічне дослідження. Результати цих досліджень знаходяться у нас, відтак тепер немає необхідності вимагати їх від зовнішньої комісії», — заявила виконуюча обов’язки директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.

«Оскільки тепер ми маємо як результати психофізіологічного дослідження, так і результати спеціальної перевірки, яку усі переможці конкурсу пройшли, після повернення директора Романа Труби з відпустки, ми зможемо ухвалити рішення щодо їх призначення», — заявила виконуюча обов’язки директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко.  

Источник: sud.ua

Остались вопросы? Обращайтесь!

УСЛУГИ АДВОКАТА
Предыдущий 29-30 листопада — cемінар «Договірні відносини. Укладання, розірвання, зміна умов. Нова судова практика виконання договорів».
Следующее Судья Шевченковского райсуда Марина Антонюк заявила в ВСП и ГПУ о вмешательстве со стороны адвоката

Смотрите также

d72ec0e216fc761281c76559bf50cb76 - Апелляции на экзамен в Верховный Суд и Антикорсуд рассмотрят 29 января

Апелляции на экзамен в Верховный Суд и Антикорсуд рассмотрят 29 января

Апелляции на экзамен в Верховный Суд и Антикорсуд рассмотрят 29 января Пересмотреть результаты практического задания …

Добавить комментарий